Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rak
#1
To jest tak niesamowite, że chcę to osobiście usłyszeć od tomakina. Czyli naprawdę da się zwykłą sodą zatrzymać wzrost raka i przerzuty? A bodajże solami kwasu pangamowego doprowadzić do jego obumarcia?
Odpowiedz
#2
Wzrost nie, przerzuty tak, przynajmniej u zwierząt, u ludzi było dopiero jedno wstępne badanie nad sodą i rezultaty były... oszałamiające. Oszałamiająco dobre. Nikogo oczywiście się nie wyleczy, ale brak przerzutów bardzo przedłuża życie.

Natomiast z solami kwasu pangamowego to raczej ściema. Nawet kiedyś to testowałem na sobie, pod kątem obłączków i wydajności sportowej. Jedyny efekt jaki miałem to ataki paniki, kilka osób potwierdziło że miało to samo po B15.
Odpowiedz
#3
https://imgur.com/a/fnL7Z2i

ile to może mieć lat...

a, nie tak źle, data przydatności skończyła się w 2015.

//edit nikt nigdy nie podał właściwej definicji kwasu pangamowego, ani sposobu jego syntezy, w związku z tym pod tą nazwą jest kilkadziesiąt różnych środków, co komu akurat się spodoba wsadzić do pojemnika i sprzedawać. Najczęściej jest to dimetyloglicyna, która w badaniach jest dobrym wskaźnikiem śmiertelności. Im więcej we krwi, tym wyższe ryzyko śmierci,
Odpowiedz
#4
A jak to jest ostatecznie z terapią dr Budwig? Kiedyś, z 12 lat temu bardzo polecałeś, coś się zmieniło?
Odpowiedz
#5
Na stronce o nowotworach jest o tym cały wielki artykuł

http://nowotwory.naturalneleczenie.com.pl/budwig.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości