Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak powinien wyglądać dział na stronkach o dzieleniu się wiedzą?
Tylko sam będziesz musiał to robić, bo nikt inny nie chce płacić za posty na blogu Big Grin
Odpowiedz
A w ogóle, czy po raz kolejny udało Wam się zamienić temat z prostym pytaniem na temat o cholera wie czym?
Odpowiedz
Ciekawe kto płaci za przeciętne artykuły na portalu totylkoteoria.pl, że gościu zarabia około 2000 zł miesięcznie.
Odpowiedz
(09-18-2020, 01:39 PM)subzero napisał(a): Ciekawe kto płaci za przeciętne artykuły na portalu totylkoteoria.pl, że gościu zarabia około 2000 zł miesięcznie.

[Obrazek: MMEXg5n.jpg]
Odpowiedz
Zięba zarobiłby jeszcze więcej.

Ja trzymam niszę, piszę dla tych kilku procent ludzi, których nie interesuje krzykactwo, a szukają wiedzy.

Swoją drogą, naukowy bełkot ma dużo więcej. I w tym wypadku raczej zasłużenie, bo fajne rzeczy robi.
Odpowiedz
"No, to jak ten dział na stronce o osteoporozie powinien wyglądać?"

"A zmień wygląd menu w blogu"

"A pisz dla mnie artykuły na blogu"

"A wyrób markę"

"A załóż patronite"

Big Grin Big Grin Big Grin
Odpowiedz
Ale już nawet nie chodzi o artykuły tylko wkurza mnie to, że tacy ludzie jak Zięba albo "Pod mikroskopem" mają markę i ludzie ich słuchają, a o tomakinie niemal nikt nie słyszał, przez co ludzie masowo wierzą w bzdury.
Odpowiedz
Cytat:dział na stronce o osteoporozie / dział na stronkach
- co powinno być zamiast "pomóż innym"
- jak powinna brzmieć treść

1. jaki dział?
2. tekst
a) można wrzucić vs. wrzuć, nie chcę się powtarzać 09-16-2020, 03:03 PM Wczoraj, 06:01 AM
b) możesz formatować, np. mieć słowa pisane boldem?
3. o layout (szablon) pytasz?
4. o brak spójności pytasz?
5. Klik w Zdrowiej się zepsuł?

Cytat:o tomakinie niemal nikt nie słyszał
Jeden słyszał o ToMtom, drugi o wielkim anonimie vegiej, inny może vege - Zdrowiej kojarzy?
Odpowiedz
Czyli nie dowiem się, no trudno
Odpowiedz
(09-19-2020, 01:56 PM)tomakin napisał(a): Czyli nie dowiem się, no trudno

Bierzesz pod uwagę, że może nie tylko ja nie rozumiem pytania zawartego w temacie: Jak powinien wyglądać dział?
Sądzę, że odpowiedź 2-5 słowami na każde z 5 moich pytań ułatwiłaby komunikację.

Nie na temat.
Po rejestracji na forum dostałam maila: aktywacja konta na forum Forum wegetariańskie.
Pozdrawiamy, Ekipa Forum wegetariańskie.
Mało brakowało, żebym Ekipę do kosza nie wyrzuciła...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości