Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gdzie szukac znajomych?
tak jak w tytule. gdzie ludzie poznają przyjaciół? jestem fobikiem społecznym powoli wychodzącym ze swojego stanu, ale po prostu nie mam pomyslu gdzie isc zeby poznac kogos nowego, tak zebysmy sie polubili. na pewno nie pomaga tez to, ze mam zwyczaj milczenia obok ludzi, chociaz ostatnio z kazdym dniem mowie coraz wiecej xd
Odpowiedz
(09-17-2021, 06:13 PM)NICE napisał(a): tak jak w tytule. gdzie ludzie poznają przyjaciół? jestem fobikiem społecznym powoli wychodzącym ze swojego stanu, ale po prostu nie mam pomyslu gdzie isc zeby poznac kogos nowego, tak zebysmy sie polubili. na pewno nie pomaga tez to, ze mam zwyczaj milczenia obok ludzi, chociaz ostatnio z kazdym dniem mowie coraz wiecej xd

Będę powtarzał do znudzenia... zapisz się na jakieś sztuki walk. Poznałem ludzi 40 lat temu trenując shotokan. Do dzisiaj utrzymujemy luźny kontakt mimo, że mieszkamy 1600 km od siebie.
Za każdym razem gdy zmieniałem styl poznawałem nowych ludzi i utrzymuję z częścią z nich kontakt. Wyciskanie potów zbliża ludzi jakkolwiek to śmiesznie brzmi. Wspólne treningi, wspólne imprezy, a nawet wspólne wakacje.
Nie musisz się odzywać, będziesz wyglądał na twardziela. Potem z czasem znajdziesz kontakt. Z reguły przychodzą tam nieśmiali ludzie, więc wszyscy są wycofani, dopiero potem się rozkręcają.
Odpowiedz
Pół życia różne style ćwiczyłem i z nikim stamtąd nie mam kontaktu Big Grin Ale fakt, że nie dawałem się polubić.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości