This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stronka o tłuszczach
#1
Tomakin, zrób stronę o tłuszczach, które jeść, których nie jeść, blagamy Cię z subzero.

Tłuszczy nasyconych muszę trochę jeść czy jednonienasycone mogą je zastąpić?
Odpowiedz
#2
Nie wiem, czy jest opcja, żeby tu przeprowadzić badania które jasno rozstrzygną, co jest zdrowe dla każdego
Odpowiedz
#3
Ale na przykład artykuł o tym, czy oliwa z oliwek zdrowa by się przydał.
Odpowiedz
#4
Napisz nawet dosłownie po kilka zdań żeby narysować ogólny obraz sytuacji.
Odpowiedz
#5
Kurcze, może taki deal jaki miałem z tym od schizofrenii, dodacie z subzero ileś linków do stronek na forach, żeby rozpropagować idee prozdrowotne, ja poświęcę te naście czy dziesiąt godzin i może nie stronę, ale dział na stronce o suplementach zrobię.
Odpowiedz
#6
I think we have a deal my friend.
Odpowiedz
#7
A jest jeszcze jakiekolwiek forum na którym stronki tomakina nie zalinkowałem?
Odpowiedz
#8
Myślę, że z 500 się znajdzie
Odpowiedz
#9
(07-04-2021, 02:57 AM)NICE napisał(a): I think we have a deal my friend.

Jakbyś dodawał, to wyślij potem NA PRIV listę, a najlepiej dodaj do kilku stronek po kilkanaście linków do każdej. Po takim czymś będę mógł ocenić, czy mógłbym płacić ludziom za dodawanie tych linków, jak np z 30 linków wyjdzie 100 zł zysku, to będę mógł zapłacić 3 zł za link. Jak 200, to 6 zł, jak 50, to 1,5 zł Big Grin

W sensie, jak dodasz po 1 linku do każdej stronki, to ciężko mi będzie ocenić, ile "zysku" jest z każdego linku. Jak dodasz dużo do jednej, to będzie to ładnie widać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości