This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeśli ktoś chce się odwdzięczyć
#1
Zbiorczy temat "co zrobić, jak chcę wyrazić wdzięczność za uzyskaną wiedzę", prowadzi tu link z każdej mojej stronki.

Najważniejsze, co można zrobić, to przekazać wiedzę dalej. To naprawdę duża rzecz. Na moich stronkach nic nie sprzedaję, nie prowadzę żadnego gabinetu, jest to dla mnie hobby do którego w sumie dopłacam. Oznacza to też, że nie mam powodu, by wydawać pieniądze na reklamowanie moich stronek. "Konkurencja" płaci firmom, które spamują w internecie tysiącami linków, ja takiej firmy nie zatrudnię, bo po prostu nie mam powodu, nic na tym nie zarobię.

Każdy jest zarejestrowany na jakimś forum, ma profil na facebooku czy innych portalach. Można w swoim profilu czy podpisie zamieścić link. Jak widzicie, że ktoś prosi o pomoc, podrzućcie adres. Albo wrzućcie go na jakiejś grupie. Macie bloga? Wspomnijcie o stronce, wrzućcie link do artykułu. Zróbcie tweeta, ustawcie jako opis, przekazujcie wiedzę.

Dla nieco bardziej ambitnych przygotowałem niewielką instrukcję, jak to robić, żeby miało ręce i nogi:

http://zdrowiej.vegie.pl/showthread.php?tid=140

Jeśli ktoś chce już koniecznie odwdzięczyć się finansowo, to lepiej będzie, jak kupi gdzieś usługę reklamowania stronki, dzięki której wrócił do zdrowia. Pozwoli to wrócić do zdrowia innym ludziom. 

Można też po prostu wesprzeć finansowo autora bloga i stronek (czyli mnie), co pozwoli mi przynajmniej częściowo pokryć koszty serwera i domen:

http://naturalneleczenie.com.pl/chcesz-wesprzec-bloga/
Odpowiedz
#2
A może powinieneś coś zacząć sprzedawać? Czy rzecz którą dostajemy za darmo szanujemy tak samo, jak coś co musieliśmy sami kupić?
Odpowiedz
#3
No jak raz komuś coś zrobisz za darmo, to potem mu się wydaje, że do końca życia musisz mu to robić, to fakt.

Ale tu nie ma za bardzo opcji sprzedaży, w sensie, usług typu porada medyczna nie wolno sprzedawać, a suple i inne takie wymagają sporego nakładu środków, całą linię produkcyjną gdzieś w Chinach trzeba wykupić.

Zresztą, utrzymanie serwera dużo nie kosztuje, prowadzenie forum jest w sumie przyjemne, traktuję to jako hobby. Szkoda tylko, że dotarcie do większej grupy odbiorców kosztuje.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości