This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
od czego zaczac nauke gry na gitarze
#1
czytalem slawny post tomakina o nauce muzyki, dlatego teraz gdy dorwalem gitare zapytam: od czego najlepiej zaczac?
https://www.wykop.pl/wpis/49060355/dzis-...-jest-tyl/
Odpowiedz
#2
od sprzedania gitary i kupna pianina Big Grin

nie wiem kurde, na forum o odżywianiu się tabletkami pytasz o gitarę gościa, który 2 razy w życiu miał gitarę w ręku...
Odpowiedz
#3
na pewno wiesz więcej ode mnie, bo ja nie wiem kompletnie nic.

a jak zaczyna się naukę gry na pianinie?
Odpowiedz
#4
Kupuje jakieś klawisze, kupuje albo drukuje kurs Alfreda i go przerabia. To zajmuje z rok albo dwa. Po tym roku czy dwóch ma się absolutne podstawy i można się rozwijać w wybranym kierunku.
Odpowiedz
#5
to sprobuje pokombinuje samemu z nauka teorii

btw już 10 punktów masz, wielkie gratulacje. jesteś osobą która ma chyba najwięcej punktów na całym naszym forum
Odpowiedz
#6
mogę nawet sam siebie hackować i dodawać sobie punkty, a co!
Odpowiedz
#7
ty... serio? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? wez dodaj sobie tak ..;..... 37? ? wystarczjaco malo zeby nikt nie zauwazyl ale wystarczajaco duzo by kobiety na forum cie pozadaly
Odpowiedz
#8
Pytanie, czy chcę atencji od kobiet z forum. No i nie umiem grać na gitarze, to poważny minus i nawet wysoka reputacja może tu nie pomóc Sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości