This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zdrowo przytyć?
#11
(05-29-2021, 06:26 AM)tomakin napisał(a): Kiedyś brałem, teraz głównie żrę, bo to już jest poza fazą jedzenia. Na krokomierzu mam 8000 średnią tygodniową, więc nie jest tak źle z ruchem, ale kalorii jednak za dużo. Do tego cocacola, paskudny nałóg, dużo kalorii i do tego pustych.

Haha no z tym Żarciem to nie jest tak źle to sama przyjemność . Jednak Coli wolałbym uniknac ze względu na magnez Big Grin
Odpowiedz
#12
Jak to przecież kola jest zdrowa ma fosforany E338  Wink  Wciągaj brzuch i wybrzuszaj po jedzeniu i rób skręty tułowia, lepiej ugnieciesz jedzenie i dokrwione jelita lepiej przyswoją składniki, jak poczujesz ból od połkniętego powietrza, po kilku tygodniach ćwiczeń przejdzie.
Odpowiedz
#13
(05-29-2021, 10:01 AM)TakNie napisał(a): Jak to przecież kola jest zdrowa ma fosforany E338  Wink  Wciągaj brzuch i wybrzuszaj po jedzeniu i rób skręty tułowia, lepiej ugnieciesz jedzenie i dokrwione jelita lepiej przyswoją składniki, jak poczujesz ból od połkniętego powietrza, po kilku tygodniach ćwiczeń przejdzie.

Haha myślałem że zartujesz Smileale faktycznie jest coś takiego Big Grin Big Grin Big Grin
Odpowiedz
#14
(05-29-2021, 05:59 AM)piotrdr86@gmail.com napisał(a): ja kiedyś x lat temu ważyłem już 91 kg Wink  ale zmieniłem nawyki żywieniowe i spadło łącznie do 72kg. Później po paru latach też wskoczylrm na 81,ale udało mi się też zejść do 73 i przy takiej wadze najlepiej się czuje.Mi zdecydowanie łatwiej się chudnie niż tyje  Tongue ale teraz w grudniu po krótkiej infekcji no i stresach padło do 66 przy wzroście 174 i nie chce wstać Big Grin  ale bierzeszb te jakieś odżywki l? czy poprostu jesz? No facet trochę kg musi mieć Tongue

Przy wzroście 174 idealna waga to ok. 66 kg. Nadwaga zaczyna się pewnie w granicach 74 a niedowaga 55, coś w tym stylu. Więc jeżeli utrzymujesz 73 to jest to ciągle w granicach prawie nadwagi, oczywiście o ile nie jesteś fajnie umięśniony.
Ja przy wzroście 179 obecnie ważę 76 i uważam, że to stanowczo za dużo. Najniżej dobiłem do 72.5, ale mój cel to 69 kilo.
Przytyć dla mnie to ŻADEN problem, tydzień luzu z jedzeniem (jakiekolwiek święta) i dobieram około 4 kilo a potem pozbywam się tego miesiącami :-).
Fakt, że w wieku 52 lat przemiana materii jest inna, ale ja po prostu lubię jeść jak świnia i na dodatek pić alkohol. Trenowanie 2-3 godziny dziennie niewiele daje.
Sumując to zazdroszczę Ci problemów.
Odpowiedz
#15
(05-29-2021, 10:56 AM)neko1witek napisał(a):
(05-29-2021, 05:59 AM)piotrdr86@gmail.com napisał(a): ja kiedyś x lat temu ważyłem już 91 kg Wink  ale zmieniłem nawyki żywieniowe i spadło łącznie do 72kg. Później po paru latach też wskoczylrm na 81,ale udało mi się też zejść do 73 i przy takiej wadze najlepiej się czuje.Mi zdecydowanie łatwiej się chudnie niż tyje  Tongue ale teraz w grudniu po krótkiej infekcji no i stresach padło do 66 przy wzroście 174 i nie chce wstać Big Grin  ale bierzeszb te jakieś odżywki l? czy poprostu jesz? No facet trochę kg musi mieć Tongue

Przy wzroście 174 idealna waga to ok. 66 kg. Nadwaga zaczyna się pewnie w granicach 74 a niedowaga 55, coś w tym stylu. Więc jeżeli utrzymujesz 73 to jest to ciągle w granicach prawie nadwagi, oczywiście o ile nie jesteś fajnie umięśniony.
Ja przy wzroście 179 obecnie ważę 76 i uważam, że to stanowczo za dużo. Najniżej dobiłem do 72.5, ale mój cel to 69 kilo.
Przytyć dla mnie to ŻADEN problem, tydzień luzu z jedzeniem (jakiekolwiek święta) i dobieram około 4 kilo a potem pozbywam się tego miesiącami :-).
Fakt, że w wieku 52 lat przemiana materii jest inna, ale ja po prostu lubię jeść jak świnia i na dodatek pić alkohol. Trenowanie 2-3 godziny dziennie niewiele daje.
Sumując to zazdroszczę Ci problemów.

No tak widziałem kiedyś że w wskaźniku BMI to ta waga 66 kg to wzór.Chociaż ja nigdy tak mało nie ważyłem a jednak w okolicy 72 kg czułem się wybornie Big Grin do umięśnienia mi daleko Big Grin   jedzenie i alkohol. Mniam. hahaha chociaż z tego 2 musiałem chwilowo zrezygnować. Ale w wieku 52 lat 76 kg to i wydaje mi się bardzo spoko co do wzrostu.
Odpowiedz
#16
Na siłownię a nie kurde... duże mięśnie nie tylko ładnie wyglądają, ale też dają wyższe spalanie bazowe, przez co więcej można zjeść nie tyjąc
Odpowiedz
#17
(05-29-2021, 05:46 PM)tomakin napisał(a): Na siłownię a nie kurde... duże mięśnie nie tylko ładnie wyglądają, ale też dają wyższe spalanie bazowe, przez co więcej można zjeść nie tyjąc

Kiedyś nawet o tym myślałem, ale zamkneli Wink jak skończę z kopaniem piłki to myślę, że siłownia czekaSmile
Odpowiedz
#18
A kup sobie hantle i jedziesz z tematem, zdrowie nie będzie czekać.

To naprawdę MOCNO pozytywnie na psychikę wpływa, gdy stajesz się 2 razy silniejszy niż byłeś. A do tego wystarczy kilka miesięcy solidnych ćwiczeń, te początkowe przyrosty są niesamowite
Odpowiedz
#19
(05-29-2021, 11:49 PM)tomakin napisał(a): A kup sobie hantle i jedziesz z tematem, zdrowie nie będzie czekać.

To naprawdę MOCNO pozytywnie na psychikę wpływa, gdy stajesz się 2 razy silniejszy niż byłeś. A do tego wystarczy kilka miesięcy solidnych ćwiczeń, te początkowe przyrosty są niesamowite

Hantle mam w szafie Big Grin chyba je odkopię
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości