This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak powinien wyglądać dział na stronkach o dzieleniu się wiedzą?
#11
Tylko sam będziesz musiał to robić, bo nikt inny nie chce płacić za posty na blogu Big Grin
Odpowiedz
#12
A w ogóle, czy po raz kolejny udało Wam się zamienić temat z prostym pytaniem na temat o cholera wie czym?
Odpowiedz
#13
Ciekawe kto płaci za przeciętne artykuły na portalu totylkoteoria.pl, że gościu zarabia około 2000 zł miesięcznie.
Odpowiedz
#14
(09-18-2020, 01:39 PM)subzero napisał(a): Ciekawe kto płaci za przeciętne artykuły na portalu totylkoteoria.pl, że gościu zarabia około 2000 zł miesięcznie.

[Obrazek: https://i.imgur.com/MMEXg5n.jpg]
Odpowiedz
#15
Zięba zarobiłby jeszcze więcej.

Ja trzymam niszę, piszę dla tych kilku procent ludzi, których nie interesuje krzykactwo, a szukają wiedzy.

Swoją drogą, naukowy bełkot ma dużo więcej. I w tym wypadku raczej zasłużenie, bo fajne rzeczy robi.
Odpowiedz
#16
"No, to jak ten dział na stronce o osteoporozie powinien wyglądać?"

"A zmień wygląd menu w blogu"

"A pisz dla mnie artykuły na blogu"

"A wyrób markę"

"A załóż patronite"

Big Grin Big Grin Big Grin
Odpowiedz
#17
Ale już nawet nie chodzi o artykuły tylko wkurza mnie to, że tacy ludzie jak Zięba albo "Pod mikroskopem" mają markę i ludzie ich słuchają, a o tomakinie niemal nikt nie słyszał, przez co ludzie masowo wierzą w bzdury.
Odpowiedz
#18
Cytat:dział na stronce o osteoporozie / dział na stronkach
- co powinno być zamiast "pomóż innym"
- jak powinna brzmieć treść

1. jaki dział?
2. tekst
a) można wrzucić vs. wrzuć, nie chcę się powtarzać 09-16-2020, 03:03 PM Wczoraj, 06:01 AM
b) możesz formatować, np. mieć słowa pisane boldem?
3. o layout (szablon) pytasz?
4. o brak spójności pytasz?
5. Klik w Zdrowiej się zepsuł?

Cytat:o tomakinie niemal nikt nie słyszał
Jeden słyszał o ToMtom, drugi o wielkim anonimie vegiej, inny może vege - Zdrowiej kojarzy?
Odpowiedz
#19
Czyli nie dowiem się, no trudno
Odpowiedz
#20
(09-19-2020, 01:56 PM)tomakin napisał(a): Czyli nie dowiem się, no trudno

Bierzesz pod uwagę, że może nie tylko ja nie rozumiem pytania zawartego w temacie: Jak powinien wyglądać dział?
Sądzę, że odpowiedź 2-5 słowami na każde z 5 moich pytań ułatwiłaby komunikację.

Nie na temat.
Po rejestracji na forum dostałam maila: aktywacja konta na forum Forum wegetariańskie.
Pozdrawiamy, Ekipa Forum wegetariańskie.
Mało brakowało, żebym Ekipę do kosza nie wyrzuciła...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości