This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany na forum
#11
A co cię powstrzymuje przed tym patronite, że tyle trzeba czekać?
Odpowiedz
#12
Załóż konto na patronite już dziś, szczegóły ogarniesz potem.
Odpowiedz
#13
Powstrzymuje to, że jeszcze muszę dopracować wygląd bloga i tak dalej. Zmniejszę ryzyko, że mi odrzucą zgłoszenie.

Nie oszukujmy się, więcej jak 50 zł miesięcznie tam nie zarobię Big Grin
Odpowiedz
#14
A totylkoteoria.pl zarabia na patronite 2405 zł miesięcznie. Gdyby twój blog stał się popularny, to też mógłbyś tyle zarabiać chyba.

No i on ma za 150 zł artykuł na zamówienie. Może ty byś też coś takiego zrobił?
Odpowiedz
#15
On jest populistą, piszącym co tłum chce usłyszeć, jak Zięba. Moje posty są raczej niszowe.
Odpowiedz
#16
(09-14-2020, 09:26 PM)tomakin napisał(a): On jest populistą, piszącym co tłum chce usłyszeć, jak Zięba. Moje posty są raczej niszowe.

Po prostu trzeba dać jakaś chwytliwą nazwę bloga, by przyciągnąć zarówno altmedowców jak i "racjonalistów". Może ktoś ma jakiś dobry pomysł?
Odpowiedz
#17
Po prostu pisz wpisy naśmiewające się brutalnie z altmedowych mitów i co dwa takie posty pisz post naśmiewający się z ignorantów ''pronaukowych'', ale w taki sposób żeby nikt nawet nie zauważył, że to coś innego. Linkuj na wykopie. Sukces gwarantowany.

Tytuł bloga - coś charakterystycznego, co łatwo zapamiętać, co kojarzy się ze stereotypową medycyną ludową, np. jelita-ropuchy.pl. Jakie są symbole medycyny ludowej i składniki najczęściej w niej używane? Gdzie mam szukać?

Podtytuł - biblioteka internetowych idiotyzmów

W ten sposób nie musisz w każdym wpisie tłumaczyć swojego podejścia, każdy 'racjonalista' od początku widzi bezczelny, unapologetyczny sceptycyzm i nie wyłączy strony, myśląc, że jesteś typowym oszołomem.

Altmedowcy? A jacy altmedowcy czytają blogi naukowe, napisane inteligentnym językiem?
Odpowiedz
#18
To musiałby być nowy blog pisany od podstaw. Poza tym, mi zależy głównie na stronkach, a nie na blogu, który jest takim mało liczącym się dodatkiem.

Jeśli moja pisanina ma komuś pomóc wyjść z choroby, to fajnie. Ale jak mam się przepychać z mającymi odmienne zdanie dla samej przepychanki, no sorki, ani nikt nie będzie miał z tego pożytku, ani ja na tym nic nie zarobię.
Odpowiedz
#19
(09-15-2020, 10:25 AM)tomakin napisał(a): To musiałby być nowy blog pisany od podstaw. Poza tym, mi zależy głównie na stronkach, a nie na blogu, który jest takim mało liczącym się dodatkiem.

Jeśli moja pisanina ma komuś pomóc wyjść z choroby, to fajnie. Ale jak mam się przepychać z mającymi odmienne zdanie dla samej przepychanki, no sorki, ani nikt nie będzie miał z tego pożytku, ani ja na tym nic nie zarobię.

A jeśli ja będę ci za przepychanki płacił? Albo jeśli udałoby ci się przez Patronite nieźle zarobić? W każdym razie w tej chwili tego bloga nie czytają ani altmedowcy ani racjonaliści. Altmedowcy nie czytają, bo się oburzają, że atakujesz Ziębę. Racjonaliści, bo myślą, że jak nazwa naturalneleczenie to jakiś oszołom i co gorsza jest to myślenie prawidłowe. Nikt mądry kto cię nie zna nie zajrzy na stronkę o nazwie naturalneleczenie. Chętnie zajrzą najwyżej ci, co chętnie czytają teorie spiskowe.
Odpowiedz
#20
"jaki wygląd stronki ludziom się bardziej spodoba" - nie chodzi o spodoba, tylko o łatwość trafienia i nawigowania - klarowność. Treści masz super, ale znalezienia się w ich natłoku nie ułatwiasz.

"zależy głównie na stronkach, a nie na blogu" - i co robisz w tym celu?

Może je pogrupuj? Dwie podstawowe kategorie (u ciebie wymieszane) to schorzenia i suplementy.

http://naturalneleczenie.com.pl/ - czy tu można wstawić wyszukiwanie? Bo np. wiem, że masz tekst Alzheimer, ale gdzie?
Porządkowanie jest upierdliwe, ale to jednorazowa robota, potem wystarczy nie bałaganić Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości