[Czw 21:10] rango204:  Hej, w niedalekiej przyszłości zamierzam zacząć terapie tomakina. Po jakim czasie od zakończenia suplementacji Thermo Speed Extreme mogę zrobić badania , aby nie wyszły zakłamane?
[Pon 16:22] Lula:  Witam, jestem tutaj nowa. Dostałam informację o tym forum od znajomego, któremu dużo pomogłeś. Ja od ponad 10 lat choruję na anoreksje. Tak od 3 lat mogę powiedzieć już,że jestem całkowicie zdrowa. Moja waga wzrosła w przeciągu ostatnich miesięcy ponad 10kg i obecnie waże 45kg przy wzroście 160cm. Jedynie co teraz sprawia mi największy problem to jest brak miesiączki i problemy ze snem. Miesiączki jużnie mam od drugiej gimnazjum( początek choroby) do teraz( mam 23 lata). Biorę hormony.
[Pon 16:26] Lula:  Prosze o jakieś porady. Wiem wiele na temat hormonów, suplementacji gdyż jestem studentką na Uniwersytecie Medycznym. Dodam iż hormony tarczycy mam w normie. Jedynie co wyszło nie tak to zahamowane wydzielanie FSH czyli tego co pobudza jajniki do produkcji hormonów płciowych.
[Sro 3:56] subzero:  Napisz posta, tomakin bardzo rzadko zagląda na Shoutbox.