Zdrowiej - forum medycyny naturalnej i alternatywnej
gdzie szukac znajomych? - Wersja do druku

+- Zdrowiej - forum medycyny naturalnej i alternatywnej (http://zdrowiej.vegie.pl)
+-- Dział: Profilaktyka (http://zdrowiej.vegie.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Uzależnienia, problemy ze znalezieniem się w życiu, bezsenność etc (http://zdrowiej.vegie.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: gdzie szukac znajomych? (/showthread.php?tid=174)gdzie szukac znajomych? - NICE - 09-17-2021

tak jak w tytule. gdzie ludzie poznają przyjaciół? jestem fobikiem społecznym powoli wychodzącym ze swojego stanu, ale po prostu nie mam pomyslu gdzie isc zeby poznac kogos nowego, tak zebysmy sie polubili. na pewno nie pomaga tez to, ze mam zwyczaj milczenia obok ludzi, chociaz ostatnio z kazdym dniem mowie coraz wiecej xd


RE: gdzie szukac znajomych? - neko1witek - 09-18-2021

(09-17-2021, 06:13 PM)NICE napisał(a): tak jak w tytule. gdzie ludzie poznają przyjaciół? jestem fobikiem społecznym powoli wychodzącym ze swojego stanu, ale po prostu nie mam pomyslu gdzie isc zeby poznac kogos nowego, tak zebysmy sie polubili. na pewno nie pomaga tez to, ze mam zwyczaj milczenia obok ludzi, chociaz ostatnio z kazdym dniem mowie coraz wiecej xd

Będę powtarzał do znudzenia... zapisz się na jakieś sztuki walk. Poznałem ludzi 40 lat temu trenując shotokan. Do dzisiaj utrzymujemy luźny kontakt mimo, że mieszkamy 1600 km od siebie.
Za każdym razem gdy zmieniałem styl poznawałem nowych ludzi i utrzymuję z częścią z nich kontakt. Wyciskanie potów zbliża ludzi jakkolwiek to śmiesznie brzmi. Wspólne treningi, wspólne imprezy, a nawet wspólne wakacje.
Nie musisz się odzywać, będziesz wyglądał na twardziela. Potem z czasem znajdziesz kontakt. Z reguły przychodzą tam nieśmiali ludzie, więc wszyscy są wycofani, dopiero potem się rozkręcają.


RE: gdzie szukac znajomych? - tomakin - 09-19-2021

Pół życia różne style ćwiczyłem i z nikim stamtąd nie mam kontaktu Big Grin Ale fakt, że nie dawałem się polubić.