Zdrowiej - forum medycyny naturalnej i alternatywnej

Pełna wersja: Szybkie pytania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam, 
Mam nadzieję, że będziesz mi mógł pomoc. 
Od 13 lat choruje na agorafobie oczywiście walczę z tym choć czasem schowała bym się przed ludźmi bo należę do ludzi nieśmiałych i ciężko nawiązać mi kontakt. 
Problem mam również z nerwami , tzn szybko się denerwuje  a zawsze byłam spokojna osoba. Nawet zastanawiałam się czy nie zacząć palić,bo może to by mi pomogło, nie wiem(rzuciłam 10lat temu).Jak mogę sobie  pomóc? Dziękuję za informację.
Nie jestem tomakinem, ale gorąco polecam medytację.

Po prostu raz dziennie nastawiasz stoper na 20 minut, siadasz gdzieś gdzie możesz się oprzeć, zamykasz oczy i z wyprostowanym kręgosłupem, szczególnie w odcinku dolnym, obserwujesz swój oddech, koncentrując się na okolicach poniżej pępka. Gdy do głowy przyjdzie ci jakaś myśl, to, gdy zdasz sobie z tego sprawę, po prostu skieruj uwagę z powrotem na oddech. Dobrze robić to rano. Bardzo opłaca się robić to każdego dnia, efekt jest kumulatywny.
(09-19-2020, 09:03 AM)NICE napisał(a): [ -> ]Nie jestem tomakinem, ale gorąco polecam medytację.

Po prostu raz dziennie nastawiasz stoper na 20 minut, siadasz gdzieś gdzie możesz się oprzeć, zamykasz oczy i z wyprostowanym kręgosłupem, szczególnie w odcinku dolnym, obserwujesz swój oddech, koncentrując się na okolicach poniżej pępka. Gdy do głowy przyjdzie ci jakaś myśl, to, gdy zdasz sobie z tego sprawę, po prostu skieruj uwagę z powrotem na oddech.  Dobrze robić to rano. Bardzo opłaca się robić to każdego dnia, efekt jest kumulatywny.


Bardzo dziękuję za radę, od jutra zaczynam. Mam nadzieję, że mi pomoże i później powiem jakie są efekty Smile. Pozdrawiam
Wszystko masz tutaj

http://nerwica.vegie.pl/

Jakie badania zrobić, jakie suplementy mają sens, nawet o medytacji jest
Mam taurynę po terminie pół roku. Jeść? Jak kilka kropel wody wpadło do niej to nic się nie stało?
pół roku po terminie? ja mam niektóre suple 10 lat po terminie. I jem, no chyba że już śmierdzą.
To powinno być motto tego forum. Big Grin
Da się badaniem sprawdzić poziom B12 w ciele? Którym badaniem? Pamiętam, że poziom "powyżej 500" jest optymalny.
Czy branie suplementów miedzi, cynku itp. nie powoduje niebezpiecznie szybkiego przechodzenia danego pierwiastka do krwi? Pierwiastki z jedzenia przechodzą do krwi chyba znacznie wolniej.
Za dużo pracy mam i zapomniałem, że mam forum Big Grin

B12 we krwi nieźle odzwierciedla poziom w organizmie, o ile niedawno nie brało się suplementów.

Pojęcia też nie mam, czy to o czym piszesz w jakikolwiek sposób wpływa na zdrowie, bo faktycznie, poziom we krwi robi się szybciej wyższy.
Stron: 1 2 3 4